Poszukiwania Podwodne Topielców

Woda to żywioł, który corocznie zabiera życie wielu osób. Duża ilość osób wciąż jest uważana za zaginione z powodu braku odnalezienia ciała. Zajmuję się poszukiwaniem ofiar wody przy użyciu najnowszych urządzeń hydroakustycznych, zdalnie sterowanych pojazdów podwodnych ROV. Działam na zlecenie osób prywatnych i instytucji. Współpracuję z jednostkami systemu KSRG. Wyróżniam się profesjonalizmem, skutecznością i szybkością działania.

Wykorzystanie najnowszych technologii obrazowania dna, sonarów pozwala zagwarantować większą skuteczność poszukiwań topielców od innych grup poszukiwawczo – ratowniczych. Specjalistyczne sprzęty pomagają precyzyjnie zbadać dany akwen – aż po samo dno. Pozwalają zatem na dość dokładne ustalenie miejsca występowania zwłok lub w niektórych przypadkach zatopionych narzędzi zbrodni. Oczywiście, jeśli ma się przy tym odpowiednie umiejętności. Przez wiele lat miałem do czynienia z bardzo trudnymi przypadkami i to właśnie w nich się specjalizuję. Działam tam kiedy inni są bezradni.

Oferuję pomoc w sprawach kryminalnych

Woda to również doskonałe miejsce ukrycia zwłok ofiar zabójstw i narzędzi zbrodni. Szczególnie w akwenach o złej wizurze, posiadających dużą warstwę mułu, głębokich, o dużej powierzchni i występowaniu nurtu lub prądu wodnego. W przypadku takich zleceń należy pamiętać, że w sprawach kryminalnych ważne jest nie tylko samo odnalezienie ciała lub narzędzi zbrodni i wydobycie ich na powierzchnię, ale też zwrócenie uwagi na kluczowe dla śledztwa informacje. Tak właściwie już pod wodą rozpoczyna się proces ustalania przyczyn i okoliczności śmierci, a także poszukiwania dowodów. Nurek powinien określić między innymi ułożenie ciała, pozycję czy sposób jego obciążenia. Czasem nawet drobny szczegół może być istotny dla dochodzenia. Oczywiście pomocne mogą okazać się tutaj profesjonalne sprzęty umożliwiające podwodne wykonywanie zdjęć i filmów, ponieważ człowiek samodzielnie nie zawsze jest w stanie w krótkim czasie zebrać wszystkie informacje. Jako profesjonalny nurek mam doświadczenie we wspomnianych kwestiach. Doskonale wiem, na co powinienem zwracać uwagę i jakich procedur muszę przestrzegać, gdy sprawą zajmują się organy ochrony bezpieczeństwa.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Poszukujesz specjalisty od poszukiwań podwodnych, który zna się na swoim fachu? Jestem osobą, dla której nurkowanie to zarówno odpowiedzialna praca, jak i życiowa pasja. Poradzę sobie w każdych warunkach i podejmę się każdej sprawy, nawet gdy nikt inny nie chce się nią zająć lub nie podołał jej. Co jeszcze warto o mnie wiedzieć? Do najważniejszych informacji, związanych z moją działalnością, zaliczyć trzeba to, że:

 • Posiadam wieloletnie doświadczenie w poszukiwaniu ofiar wody
 • Współpracuję z policją, strażą pożarną, detektywami, instytucjami
 • Wydaję ekspertyzy sądowe
 • Posiadam najnowszy sprzęt do poszukiwań podwodnych topielców dostępny w kraju
 • Prowadzę poszukiwania na terenie kraju i za granicą
 • Prowadzę poszukiwania osób zaginionych bez względu na porę dnia i panujące warunki hydro-meteo
 • Działam kiedy inne służby zaprzestają poszukiwań podwodnych

Masz pytanie?

  Minelab


  This will close in 0 seconds

  Eversub


  This will close in 0 seconds

  Garmin


  This will close in 0 seconds

  IANTD


  This will close in 0 seconds

  Eques


  This will close in 0 seconds

  Cumulus


  This will close in 0 seconds

  Slam Poland


  This will close in 0 seconds

  Monkey's Grip


  This will close in 0 seconds

  Genesis


  This will close in 0 seconds

  Skalnik


  This will close in 0 seconds

  Brubeck


  This will close in 0 seconds