Kurs zaawansowana pierwsza pomoc tlenowa w urazach nurkowych

Kurs Advanced Oxygen First Aid for Scuba Diving Injuries jest zaawansowanym szkoleniem poszerzającym wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy z wykorzystaniem tlenu w wypadkach nurkowych. Podczas kursu „Zaawansowany Ratownik Tlenowy” rozwiniesz umiejętności oceny i rozpoznawania urazów nurkowych. Wykorzystasz bardziej zaawansowany sprzęt, taki jak ręcznie sterowany resuscytator (MTV-100) i worek samorozprężalny (BVM) w celu udzielenia pomocy nurkowi, który nie oddycha.

Do kogo jest skierowane szkolenie  Advanced Oxygen First Aid Provider

Szkolenie DAN Zaawansowany Ratownik Tlenowy – zaawansowana pierwsza pomoc tlenowa w wypadkach nurkowych to szkolenie skierowane do nurków na wszystkich poziomach zaawansowania, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności zarówno z zakresu podstawowej pierwszej pomocy (BLS) jak i pierwszej pomocy tlenowej (OFA). Warto, aby pracownicy centrów nurkowych, obsługa łodzi czy baz nurkowych oraz wszystkie osoby mające do czynienia z osobami nurkującymi odbyły zaawansowane szkolenie Advanced Oxygen First Aid for Scuba Diving Injuries.

Dlaczego warto być ratownikiem DAN

Wypadek nurkowy to zdarzenie, na które możemy nie mieć bezpośredniego wpływu. Może wydarzyć się po prostu w naszym otoczeniu. Dla ratownika nie są istotne przyczyny wypadku a jedynie skuteczne działanie i niesienie skutecznej pomocy osobom poszkodowanym. Im większa wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne, tym większa szansa na skutecznie przeprowadzoną akcje ratowniczą i pełny powrót do zdrowia osoby lub osób poszkodowanych w wypadku nurkowym. Zdobyta wiedza i umiejętności ma przede wszystkim wpływ na bezpieczeństwo wszystkich nurkujących. Warto dodać, że kompleksowe wyszkolenie pracowników bazy czy centrum nurkowego zdecydowanie podnosi prestiż danej placówki w oczach korzystających z jej usług nurków i ich rodzin.

Wymagania wstępne

Kurs zaawansowanego ratownika tlenowego DAN – Advanced Oxygen First Aid Provider jest przeznaczony dla osób, które pomyślnie ukończyły szkolenie na poziomie podstawowym z zakresu DAN Oxygen First Aid for Scuba Diving Injuries oraz posiadają ukończony kurs pierwszej pomocy np. DAN Basic Life Support lub dowolny równorzędny np. EFR. Ukończone szkolenia na poziomach podstawowych muszą mieć status aktywnych (ważnych) w momencie przystąpienia do szkolenia Advanced Oxygen First Aid

Masz pytanie?

  Minelab


  This will close in 0 seconds

  Eversub


  This will close in 0 seconds

  Garmin


  This will close in 0 seconds

  IANTD


  This will close in 0 seconds

  Eques


  This will close in 0 seconds

  Cumulus


  This will close in 0 seconds

  Slam Poland


  This will close in 0 seconds

  Monkey's Grip


  This will close in 0 seconds

  Genesis


  This will close in 0 seconds

  Skalnik


  This will close in 0 seconds

  Brubeck


  This will close in 0 seconds