Kurs nurkowania dla dzieci

Twoje dziecko interesuje się podwodnym światem? Marzy o tym, aby rozpocząć przygodę z nurkowaniem? Możesz sprawić, że doświadczy ono niezapomnianych chwil będących połączeniem nauki z ogromną frajdą. Uczestnictwo w profesjonalnym kursie nurkowania dla dzieci z pewnością będzie wydarzeniem, które zapamięta na długo! To zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Twoje dziecko nie tylko zdobędzie niezbędną wiedzę o zasadach nurkowania, ale też nauczy się korzystać ze specjalistycznego sprzętu i odbędzie swoje pierwsze nurkowanie – oczywiście pod okiem wykwalifikowanego instruktora!

Szkoła nurkowania dla dzieci to bezpieczne miejsce!
Co może zaoferować Twojemu dziecku?

W trakcie każdego szkolenia, w tym także kursu nurkowania dla dzieci, obowiązują precyzyjnie określone normy bezpieczeństwa. Dzięki nim nurkowanie jest sportem, który może być odpowiedni nawet dla najmłodszych. W przypadku osób początkujących kurs odbywa się na niewielkich głębokościach.

Jak wygląda program kursu? Przede wszystkim, podczas nauki nurkowania dla dzieci nauczę Twoje dziecko podstawowych technik nurkowania, w tym:

 • poprawnego oddychania,
 • pływalności
 • wyrównywania poziomu ciśnienia,
 • zasad poruszania się pod wodą i komunikowania z innymi nurkami.

Twoje dziecko będzie się świetnie bawić!

W trakcie nauki nurkowania dla dzieci nie ma miejsca na nudę! Na początku przedstawię niezbędną teorię. Następnie przejdziemy do zakładania sprzętu płetwonurka. Po wstępnych ćwiczeniach w wodzie, Twoje dziecko dostanie do wykonania wiele interesujących zadań będących dla niego formą rozrywki. Poziom trudności jest dostosowywany do czynionych w trakcie zajęć postępów. Wszystko to w przyjaznych i komfortowych warunkach. Po pomyślnym zakończeniu kursu dziecko otrzyma odpowiednie certyfikaty (Jr. Open Water lub Jr. Open Water Nitrox Diver).

Kurs nurkowania dla dzieci
Dlaczego warto postawić pierwszy krok tak wcześnie?

Warto rozważyć wczesne rozpoczęcie przygody z nurkowaniem. Dlaczego? Przede wszystkim nauka nurkowania dla dzieci:

 • pozwala sprawdzić predyspozycje dziecka,
 • nie wymaga posiadania własnego sprzętu,
 • uczy odpowiedzialności,
 • jest świetną formą rozrywki.

Szkoła nurkowania dla dzieci
Poznaj instruktora prowadzącego zajęcia

Na co dzień uczestniczę w wielu akcjach podwodnych – zarówno ratowniczych, jak i poszukiwawczych. Nurkowanie to moja największa pasja, bez której nie wyobrażam sobie życia. Od 2013 roku organizuję także rozmaite kursy dla płetwonurków – zarówno profesjonalnych, jak i początkujących. Mam doświadczenie w szkoleniu dorosłych i prowadzeniu nauki nurkowania dla dzieci. Wiem, na jakie aspekty należy zwrócić uwagę w edukacji najmłodszych.

Zapisy na kurs nurkowania dla dzieci!

Jeśli Twoje dziecko ma co najmniej 10 lat, potrafi pływać i nie posiada przeciwwskazań zdrowotnych, to już teraz możesz zapisać je na profesjonalny kurs nurkowania dla dzieci.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu za pośrednictwem formularza na dole strony!

Masz pytanie?

  Minelab


  This will close in 0 seconds

  Eversub


  This will close in 0 seconds

  Garmin


  This will close in 0 seconds

  IANTD


  This will close in 0 seconds

  Eques


  This will close in 0 seconds

  Cumulus


  This will close in 0 seconds

  Slam Poland


  This will close in 0 seconds

  Monkey's Grip


  This will close in 0 seconds

  Genesis


  This will close in 0 seconds

  Skalnik


  This will close in 0 seconds

  Brubeck


  This will close in 0 seconds